محصولات بوم پادز Boompods

محصولات بوم پادز

حتما تاحالا شده بیرون برید و نیاز به موسیقی را احساس کنید . و یا اینکه موقع ورزش نیاز به یک هندزفری داشته باشی که جلوی دست و پا نباشه و کاملا راحت و مناسب با کار شما باشه . و یا نیاز به یک پاور بانک داشته باشید که کاملا مشکل شارژ شما را حل کند .

و حتما با توجه به محصولات متعددی که در این زمینه در بازار موجود هست ، سردرگم شدید که کدام محصول را انتخاب کنید

برند هایی همچون سامسونگ ، ال جی ، هواوی ، سونی ، فیلیپس ، هارمن کاردن ، یاماها ، بیتس ، جبرا و ….

ما میخواهیم به شما محصولی رو معرفی کنیم که از هر لحاظ کاملا مناسب تمام سلیقه ها بوده ، از لحاظ ، قیمت ، کیفیت ، سهولت در استفاده ، رنگ بندی زیبا و … که این فاکتور ها در این محصولات باعث شده که خیلی زود محبوبیت را بدست آورده و نظر کاربران را به خودش جلب کند .

شرکت بوم پادز از تولیدکنندگان لوازم صوتی به خصوص وایرلس است که طرح های متنوعی  را به بازار عرضه کرده. هدفون های شرکت بوم پادز به دو گروه وایرلس و سیم دار دسته بندی تقسیم شده اند که هر کدام متناسب با قیمت و نوع کاربری، از کیفیت خوبی نیز برخوردارند.

محصولات بوم پادز یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات میباشد که در بخش های مختلف حرف های برای گفتن دارد .

محصولات Boompods – محصولات بوم پادز

هدفون بوم پادز – BoomPods Headphone

هدفون بوم پادز و هندزفری بوم پادز که داراه محصولاتی مانند ، هدپادز بوم پادز (Headpods) ، اسپورت پادز بوم پادز(SportPods) ، اسپورت پادز ویژن بوم پادز (SportPods Vision) ، تاف بادز بوم پادز (TuffBuds) و … بوده .

اسپیکر بوم پادز Boompods Speakers

اسپیکر بوم پادز (Boompods Speakers ) که شامل محصولاتی نظیر ، آکواپاد بوم پادز ( Boompods Aquapod ) ، دابل بلستر بوم پادز ( Boompods doubleblaster ) ، دان درفت بوم پادز (Boompods downdraft ) و … بوده.

پاور بانک بوم پادز Boompods Power Banks

پاور بانک بوم پادز ( Power Banks ) که شامل مکس پاد بوم پادز (Boompods MaxPod ) ، مگاپاد بوم پادز ( Boompods MegaPod ) و .. میباشد .

لوازم جانبی بوم پادز Boompods Accessories

و لوازم جانبی بوم پادز ( Boompods Accessories ) مانند کارپاد بوم پادز (Boompods Android Carpod ) .

ویدئو زیر معرفی یکی از محصولات با کیفیت بوم پادز را نشان میده